Doğru Sonuçların
En Güvenilir Adresi

Alab Laboratuvarları, alanında uzman ve teknik yeterliliğe sahip profesyonellerden oluşan laboratuvar kadrosu ve personeliyle, bilimsel ve pratik uygulama birikimlerini günümüz sağlık sektörünün en yeni ekipman teknolojisi ve sektörel deneyim ile birleştirerek hasta ve kurum beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.

Videoyu oynat

Üyesi olduğumuz uluslararası kalite kontrol kuruluşu Oneworld Accuracy ile sağlık ve laboratuvar hizmetlerinde sahip olunan üst düzey kaliteyi daha da yukarıya çıkarma motivasyonu ve gayretiyle çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yüksek kalitede A++ hizmet sunabilmek için yenilikleri takip ederek, ulusal ve uluslararası standartlarda kabul görmüş bilimsel kriterlere uygun metodlar kullanıp, doğru, kesin, güvenilir ve hızlı sonuçları makul fiyatlarla sunmak, yasal esaslar ve standartlar doğrultusunda en iyi hizmeti vermek.

Misyonumuz

A++ sağlık hizmeti sunumunda bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak, çalışmalarında ön yargısız, bilimsel temellere dayalı kalite standartlarını ilke edinmek ve bu sayede laboratuvar saygınlığı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş bir kurum kültürü inşaa etmek